درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر

درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر یکی از انواع کرکره برقی است که چند سالی است به بازار معرفی شده است، زیبایی ، خاصیت ضد سرقت و عبور نور از مزیت های اصلی این کرکره برقی است.

یکی از نقاط ضعف این کرکره برقی وزن بالای آن است، با توجه به وزن بالای کرکره برقی ضد سرقت رول گیتر ، به ندرت و فقط برای  اماکن خاص و یا سلیقه های خاص اجرا می گردد..

برش و باز نمودن کرکره رول گیتر به نوبه خود خیلی زمان بر است و یکی از بهترین پیشنهاد ها برای محل هایی که امنیت در اولویت قرار دارد بعد از کرکره های گالوانیزه پانچ دار همین نوع کرکره برقی است.

ساختار این درب بسیار مشابه کرکره برقی پلی کربنات شفاف است. با این تفاوت که لوله های استیل کرکره برقی های پلی کربنات توخالی است.

این مدل دربر یکسری میل ترانس ( میلگرد توپر پولیش شده ) از داخل لوله های افقی عبور داده شده است. همچنین واسط بین دو عدد لوله استیل افقی بجای قطعات پلی کربنات ، قطعات فلزی می باشد.

در واقع با نصب این محصول هم گارد استیل و هم کرکره برقی را با هم نصب نموده اید و از امنیت بسیار بالایی بهره خواهید برد.

نصب درب کرکره اتوماتیک عربی

نصب درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر از مجموعه ای از قطعات آهنی و استیل به هم پیوسته ساخته می شود که نسبت به یکدیگر حرکت دورانی دارند.

انتظار می رود صدای خیلی زیادی داشته باشد، ولی اصلاً اینگونه نیست. این نوع تیغه کرکره برقی بی صدا ترین نوع تیغه کرکره برقی نیست ولی صدای کاملاً نرمالی دارد و اصلا پر سر و صدا نیست.

نصب درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر معمولا برای کرکره برقی مغازه و پنجره و بالکن استفاده می شود. همچنین برای بالا بردن امنیت می توان این محصول را به عنوان کرکره جلوی درب ضد سرقت واحد آپارتمان نصب کرد.

در واقع با نصب این درب  هم گارد استیل و هم کرکره برقی را با هم نصب کرده اید و از امنیت بسیار بالایی بهره خواهید برد.

مزیت اصلی درب اتوماتیک نسبت به درب دستی، راحتی کار با آن است. با استفاده از درب اتوماتیک هنگامی می خواهید خانه را ترک کنید یا وارد خانه شوید نگران باز و بسته کردن درب نخواهید بود .

همچنین با استفاده از نصب این مدل درب خطر دسترسی سارقین به قفل ها کاهش می یابد.

درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر
درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر

قیمت درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر

برای انتخاب قیمت درب رول گیتر باید دو مورد را در نظر داشته باشیم:

1. انتخاب نوع تیغه کرکره با توجه ظاهر تیغه، ابعاد کرکره برقی و قیمت

2. انتخاب موتور کرکره مناسب با توجه به ابعاد و وزن تیغه انتخابی و فضای موجود در بالای کرکره برقی جهت قرارگیری رول و موتور کرکره

نوع موتور و تیغه کرکره هیچگونه تاثیری بر چگونگی جمع شدن رول بالای کرکره به سمت داخل و یا بیرون فروشگاه ندارد و تنها با توجه به شرایط محل نصب کرکره و سلیقه کارفرما، در مورد جهت رول شدن کرکره برقی تصمیم گیری می شود.

پرکاربرد ترین تیغه کرکره برای کرکره های کوچک و متوسط، تیغه کرکره آلومینیومی سایز 80 و برای کرکره برقی های بزرگ تیغه کرکره آلومینیومی سایز 100 می باشد.

معمولا برای کرکره های کوچک با وزن سبک موتور توبلار تا گشتاور 140 نیوتن-متر و برای کرکره برقی های متوسط و بزرگ از موتور ساید و یا موتور توبلار صنعتی با گشتاور بالا استفاده می شود.

پروژه های درب کرکره اتوماتیک عربی یا رول گیتر