درب کرکره اتوماتیک پلی کربنات

کرکره شفاف پلی کربنات (کرکره  شیشه ای)

کرکره های شیشه ای -کرکره شفاف-کرکره پلی کربنات  ازجمله  نام هایی میباشد که برای این محصول استفاده می شود.

کرکره های پلی کربنات در دو نوع لوله ای و تخت از دیگر محصولاتی میباشد که اغلب برای پارکینگ ها و پشت پنجره های بزرگ و یا داخل اماکن تجاری استفاده می گردد.

از قابلیت های کرکره های شفاف شیشه ای این میباشد که در زمان بسته بودن فروشگاه ها و یا مراکز تجاری محصولات داخل فروشگاه  ها به خوبی رویت می گردد و به نمایش گذاشته می شود.

 

کرکره شفاف پلی کربنات (کرکره شیشه ای)

کرکره برقی شفاف پلی کربنات بعد از کرکره آلومینیومی از پرکاربردترین نوع تیغه کرکره برقی است که با تنوع  اجرایی بالا جهت انواع کرکره برقی پارکینگ، مغازه، پنجره و… مورد استفاده قرار می گیرد.

گاهی افراد به این نوع کرکره، کرکره برقی شیشه ای می گویند ولی بدنیست که بدانیم در تولید این نوع تیغه کرکره برقی از شیشه استفاده نشده است بلکه مواد اولیه آن کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات می باشد

استحکام مواد پلی کربنات به قدری بالا است که در شدید ترن تصادف ها نیز خرد نمی شود، همین شفافیت و استحکام  در کرکره های برقی شفاف پلی کربنات نیز وجود دارد.

کرکره برقی شفاف پلی کربنات نمی تواند مانند یک طلق شفاف یک تکه باشد. این نوع کرکره برقی از قطعات کوچک پلی کربن تشکیل شده که این قطعات بصورت آجر در کنار یکدیگر چیده می شوند و یک دیواره را تشکیل می دهند.

نصب درب کرکره اتوماتیک پلی کربنات کرکره شیشه ای

تیغه های پلی کربنات (تیغه شفاف)

تیغه های پلی کربنات (تیغه شفاف) تیغه شفاف نیز نامیده می شوند که از مواد پلی کربنات و از مقاومترین پلیمر ساخته شده و با مقاومت مکانیکی بسیار بالا می باشد.

برای استحکام بیشتر این تیغه ها در میان فواصل آن ها از لوله های استیل یا آلومینیوم استفاده می شود که امنیت را دو چندان می کند.

تیغه های پلی کربنات (تیغه شفاف) خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش را نیز دارا می باشند. پلی کربنات در صنعت به عنوان فولاد پلاستیکی نیز شناخته می شود

به گونه ای که حتی ورق های ضخیم آن با چکش و پتک هم قابل شکستن نمی باشد. کرکره شفاف را با نام نانوکامپوزیت نیز می شناسند.

باید توجه داشته باشید که کرکره برقی شفاف هیچگاه مانند یک شیشه یکسره نیست، بلکه مانند قطعات کوچک شیشه ای است که در کنارهم چیده شده اند.

گالری تصاویر

درب کرکره اتوماتیک پلی کربنات

پروژه های درب کرکره اتوماتیک پلی کربنات