درب پارکینگ جکی تاشو 4 لنگه

درب پارکینگ جکی تاشو 4 لنگه دارای جک درب پارکینگی یا درب اتوماتیک پارکینگی به چند دسته تقسیم می شوند:

۱- جک دولنگه لولایی: جک هایی هستند روی درب دو لنگه نصب می شود که بیشترین استفاده را در شهرهای ایران دارد.
۲- جک تک لنگه لولایی: مشابه درب های دولنگه می باشد با این تفاوت که در این نوع تنها یک لنگه درب با طول بیشتر باز و بسته خواهد شد.
۳- موتور درب ریلی: این نوع جک ها برای دربهای ریلی یا کشویی استفاده می شوند.

درب پارکینگ جکی تاشو ۴ لنگه دارای جک زنجیری

در این حالت یک زنجیر متصل به درب باعث بالا رفتن آن می‌شود، در بین انواع مختلف جک پارکینگ این مدل ارزان ترین و پرفروشترین است.

این مدل به دلیل وجود زنجیر و حرکت آن صدای زیادی تولید می‌کند و برای افرادی که از سر و صدا بیزارند مناسب نیست.

به طور کلی ویژگی های زیر را دارد: ارزان، پر سر و صدا

نصب درب پارکینگ جکی تاشو 4 لنگه 

برای نصب درب پارکینگ جکی تاشو ۴ لنگه اتوماتیک هیدرولیکی از نیروی تحت فشار سیالات (عموما روغن غلیظ غیر قابل تراکم) استفاده می شود.

مزیت استفاده از درب اتوماتیک هیدرولیکی، قدرت بسیار بالای آن و امکان وجود نیرو، فشار، گشتاور و حرکت یکنواخت آن است که کار را برای به حرکت درآوردن درب های سنگین، راحت می کند.

نصب درب پارکینگ جکی تاشو ۴ لنگه اتوماتیک هیدرولیکی باعث می شود حرکت درب آرام و بدون لرزش باشد. در حالی که این سیستم یعنی جک پارکینگی هیدرولیکی استهلاک بسیار پایینی دارد.

اما باید به سرویس و نگهداری پرهزینه آن توجه کرد. درب اتوماتیک هیدرولیکی برای مکان هایی که تردد بسیار زیاد و وزن درب بسیار بالاست که نیاز به قفل برقی نیز دارد و باید به صورت جداگانه تهیه شود.

درب پارکینگ جکی تاشو 4 لنگه

فروش درب پارکینگ جکی تاشو 4 لنگه

جک های پارکینگی و یا موتورهای ریلی به چند دسته از لحاظ کارکرد تقسیم بندی می شوند که هر یک برای درب هایی خاص استفاده می شوند.

به صورت کلی جک پارکینگی دو لنگه بازویی و جک تک لنگه بازویی و موتور درب ریلی مورد استفاده قرار می گیرند. اولین موردی که در هنگام خرید جک باید به آن توجه کنید، ورودی ساختمان است.

عرض ورودی اصلی ترین شرط تعیین نوع و وزن درب است. ممکن است نوع ورودی شما به گونه ای باشد که امکان استفاده از درب دو لنگه یا تک لنگه را نداشته باشید، پس در وزن درب شما تاثیرگذار خواهد بود.

قدرت جابجایی درب بر اساس وزن آن، یکی از اصلی ترین مشخصه های جک برقی است. به طور کلی در درب های پارکینگی دو لنگه، هر لنگه وزنی در حدود ۳۰۰-۲۵۰ کیلوگرم دارد.