توری پلیسه

توری پلیسه همان کارایی توری پنجره قدیمی را با چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر دارد بی شک گذر زمان توانسته است روی تمامی ابزار ساختمان مزیت هایی را ایجاد کند و تکنولوژی ساخت آنها را نیز تغییر بدهد.

توری پنجره هم در این بین بی نصیب نمانده است و از حالت آلومینیومی و پارچه ای ساده به سمت توری پلیسه ای آمده است و امروزه به عنوان بهترین نوع توری پنجره نیز شناخته  می شود.

توری پلیسه جانشین مناسبی برای توری های ثابت و لولایی است، این توری ها علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات ریز مانع نفوذ گرد و خاک و آلودگی هوا می شود و در برابر نور خورشید و رطوبت هوا نیز مقاوم است.

نصب توری پلیسه

نصب توری پلیسه پنجره upvc با نام های دیگری از جمله توری تاشو و توری آکاردئونی در بازار موجود می باشد، این توری ها از جنس توری پلی استایرن هستند که به آن مش آکرلیک نیز می گویند.

توری پلیسه قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده ای دارند و این ویژگی سبب باز و بسته شدن راحت این توری ها در قاب آلومینیومی می شود درحالی که توری ثابت فقط هنگام شستشو و نظافت از فریم خود جدا می شود.

دو نوع نصب توری پلیسه وجود دارد: توری هاییی که برای پنجره های کوچک و کم ارتفاع در جهت  افقی به یک سمت  ساخته میشود و توری هایی که برای درب و پنجره های بزرگ در جهت افقی به صورت دو طرفه  ساخته میشود.

در سختار توری های دو طرفه هیچ قید یا ستونی در وسط قرار نمی گیرد و با وجود استپ هایی در ریل های پایین و بالا هر طرف در محل خود نشسته و با آهنربا های قوی داخل سازه به خوبی همدیگر را می گیرند.

توری های پلیسه هنگامی که در داخل قاب آلومینیومی خود قرار می گیرند هیچ مزاحمتی برای شیشه ایجاد نمی کنند در نتیجه هنگام مشاهده از داخل ساختمان این طور به نظر می آید که توری وجود ندارد.

توری پلیسه

مزایای توری پلیسه:

مزایای توری پلیسه شامل موارد زیر است:

سهولت در نصب، تنوع رنگ بالا، جلوگیری از نفوذ حشرات و گرد و غبار، قابلیت نصب روی همه نوع درب و پنجره

دارای ابعاد سفارشی و بزرگ، حرکت در جهت افقی ، مقاوم در برابر محیط

تعمیر و رگلاژ آسان، قابلیت جمع شدن و اشغال فضای کم، ماندگاری بالا

عدم زنگ زدگی، با بخارشوی یا جاروبرقی تمیز می شود

خود توری ها به راحتی از قاب و استراکچر جدا می شوند و پس از شستشو به راحتی در جای خود فیکس می شوند..

این توری ها یک فریم محافظ دارند که در هنگام عدم نیاز به توری بهتر است آن را داخل فریمش جمع کنیم تا آسیبی نبیند.

پروژه های توری پلیسه