درب پارکینگ دو لنگه و تک لنگه بازویی

سیستم درب پارکینگ دو لنگه و تک لنگه بازویی

جک های پارکینگی درب پارکینگ دو لنگه شامل برد فول آپشن دارای رمز و تنظیمات آسان توسط مصرف کننده و ریموت های کد لرنینگ ضد سرقت و حس گر های جانبی و فلاشر

جک های تک لنگه

درب پارکینگ دارای جک های تک لنگه با قدرت ۸۰۰ کیلو تا ۱۸۰۰ کیلو برای دربهای تک لنگه باغی  مجهز به چشم و حس گر های جانبی و فلاشر با برد فول آپشن و قابل تغییر برای تنظیمات زبان و دو سرعته توسط یوزر و قفل و رمز ورود برای تنظیمات برد و ایمنی بالا  ضد سرقت و کد دهی توسط افراد ناشناس

کاربرد درب پارکینگ دولنگه و تک لنگه بازویی

درب اتوماتیک پارکینگی شامل چندین نوع است که بر اساس نوع موتوری که نصب شده است آن را نام گذاری می کنیم برای مثال روی درب پارکینگ ریلی راجر موترر برند راجر نصب شده است.

در ساختار درب اتوماتیک نیز همه نوع ها مشترک هستند که هر درب شامل یک دندان شانه ای – یک موتور الکترومکانیکی – ریموت کنترل و … است.

کاربرد درب پارکینگ دولنگه وتک لنگه بازویی مهم ترین آن ها درب برقی ریلی پارکینگ خواهد بود این نوع درب ساختار ساده و عملیات نصب و راه اندازی ساده ای دارد.

ایمنی در همه نوع درب برقی از اهمیت بسزایی برخوردار است در نوع ریلی نیز ایمنی دیوارها باید مدنظر باشد و زیرساخت ها نیز باید از نظر ایمنی مورد بازبینی قرارگیرند.

یک تیم باتجربه نصب کننده کاربرد درب پارکینگ دولنگه وتک لنگه بازویی ریلی می تواند تضمین نماید که یک درب نصب شده چه دوامی در برابر عوامل محیطی و بلایای طبیعی دارد.

درب پارکینگ تک لنگه بازویی

مزیت درب پارکینگ دولنگه و تک لنگه بازویی

مزیت درب پارکینگ دو لنگه و تک لنگه اکثر منازل نوساز و قدیمی که ورودی پارکینگ تعبیه شده است درب نصب شده به صورت معمولی و با درصد ایمنی پایین می باشد.

مزیت این درب ها این است که با هزینه ای مناسب یک درب معمولی لولایی را به یک نوع درب برقی پارکینگ تبدیل کرد.

مزیت درب پارکینگ دو لنگه و تک لنگه این است که ایمنی بالایی دارد و از چهار چوب و نوع درب اولیه استفاده خواهد شد.

تغییرات روی درب معمولی اعمال خواهد شد و دیگر نیازی به خرید یک درب جدید یا ایجاد زیر ساخت ها نمی باشد.

مزیت درب پارکینگ دولنگه و تک لنگه

بدون نیاز به زیرسازی جدید

نصب جک درب اتوماتیک پارکینگ بر روی درب معمولی

ایمنی بالاتر نسبت به نوع معمولی

قدرت بالا و دوام بیشتر در مقایسه با مدل های مشابه

مصرف برق بهینه

گالری تصاویر

درب پارکینگ دو لنگه و تک لنگه بازویی

پروژه های درب پارکینگ تک لنگه و دولنگه بازویی