درب پارکینگ ریلی

درب پارکینگ ریلی با قدرت ۸۰۰ کیلو تا ۲۴۰۰ کیلو  درب های ریلی سنگین برای درب های ریلی صنعتی  کارخانه های بزرگ با عرض ورودی تا ۸متر مجهز به چشم و حس گر های جانبی و فلاشر با برد فول آپشن و قابل تغییر برای تنظیمات زبان و دو سرعته توسط یوزر و قفل و رمز ورود برای تطبمات برد و ایمنی بالا ضد سرقت و کد دهی توسط افراد ناشناس.

درب پارکینگی ریلی برای محیط هایی استفاده می گردد که امکان گردش درب لولایی وجود ندارد یا اینکه به علت فضای طولی کم پس از ورود اتومبیل  درب لولایی امکان بسته شدن ندارد .

در این موارد معمولا به پیشنهاد کارشناسان از درب ریلی استفاده می شود و لی نکته مهم و قابل توجه در استفاده از ذرب ریلی وجود د فضای عرضی مناسب دقیقا برابر درب موجود میباشد که درب بتواند در هنگام باز شدن به سمت آن فضای خالی حرکت نموده  و در واقع از جلوی ورودی  کنار برود و معمولا به تناسب قطر درب حدود 10 تا 15 سانت از فضا را در عرض و ارتفاع درب اشغال می نماید .

در مواردی که امکان هیچکدام از این مدل سازه ها نباشد سرکت آسان سازه طراحی درب های چهار لنگه مدل اتوبوسی و یا رولاپ  را پیشنهاد می دهد.

نصب درب پارکینگ ریلی

برای نصب درب اتوماتیک پارکینگ ریلی یا کشویی به سمت چپ یا راست کشیده شده و درب باز و بسته می شود از موتورهای درب اتوماتیک ریلی استفاده می شود.

برای خرید و نصب موتور درب اتوماتیک پارکینگ ریلی باید وزن درب و تعداد تردد در روز را در نظر داشت. هر چقدر وزن درب بالا باشد، باید از موتور های پر قدرت تر استفاده شود و اگر تردد بالا باشد از مدل های هیدرولیکی استفاده شود.

در بیشتر مدلهای موتور درب پارکینگ داخل پک ۴ متر روی پک وجود دارد ولی در برخی از محصولات، ریل یا دنده شانه ای باید به صورت جداگانه خریداری  می شود.

درب پارکینگ ریلی
درب پارکینگ ریلی

کاربرد درب پارکینگ ریلی

کاربرد درب اتوماتیک پارکینگ ریلی جزو درب هایی است که به صورت هوشمند باز و بسته می شود، جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی . درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند ، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

گالری تصاویر

درب پارکینگ ریلی