درب پارکینگ ریلی

درب های اسلایدینگ آهنی automatic doors and gates

درب پارکینگی ریلی با قدرت ۸۰۰ کیلو تا ۲۴۰۰ کیلو  درب های ریلی سنگین برای درب های ریلی صنعتی  کارخانه های بزرگ با عرض ورودی تا ۸متر مجهز به چشم و حس گر های جانبی و فلاشر با برد فول آپشن و قابل تغییر برای تنظیمات زبان و دو سرعته توسط یوزر و قفل و رمز ورود برای تطبمات برد و ایمنی بالا ضد سرقت و کد دهی توسط افراد ناشناس

درب های اسلایدینگ آهنی automatic doors and gates

درب پارکینگی ریلی برای محیط هایی استفاده می گردد که امکان گردش درب لولایی وجود ندارد یا اینکه به علت فظای طولی کم پس از ورود اتومبیل  درب لولایی امکان بسته شدن ندارد . در این موارد معمولا به پیشنهاد کارشناسان از درب ریلی استفاده می شود و لی نکته مهم و قابل توجه در استفاده از ذرب ریلی وجود دفضای عرضی مناسب دقیقا برابر درب موجود میباشد که درب بتواند در هنگام باز شدن به سمت آن فضای خالی حرکت نموده  و در واقع از جلوی ورودی  کنار برود و معمولا به تناسب قطر درب حدود 10 تا 15 سانت از فظا را در عرض و ارتفاع درب اشغال می نماید .

در مواردی که امکان هیچکدام از این مدل سازه ها نباشد سرکت آسان سازه طراحی درب های چهار لنگه مدل اتوبوسی و یا رولاپ  را پیشنهاد می دهد.

نصب درب پارکینگ ریلی

برای نصب درب پارکینگ ریلی یا کشویی به سمت چپ یا راست کشیده شده و درب باز و بسته می شود از موتورهای درب اتوماتیک ریلی استفاده می شود.

برای خرید و نصب موتور درب ریلی پارکینگ باید وزن درب و تعداد تردد در روز را در نظر داشت. هر چقدر وزن درب بالا باشد، باید از موتور های پر قدرت تر استفاده شود و اگر تردد بالا باشد از مدل های هیدرولیکی استفاده شود.

در بیشتر مدلهای موتور درب پارکینگ داخل پک ۴ متر روی پک وجود دارد ولی در برخی از محصولات، ریل یا دنده شانه ای باید به صورت جداگانه خریداری  می شود.

درب پارکینگ ریلی
درب پارکینگ ریلی

کاربرد درب پارکینگ ریلی

کاربرد درب اتوماتیک پارکینگ ریلی جزو درب هایی است که به صورت هوشمند باز و بسته می شود، جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی . درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند ، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

پروژه های درب پارکینگ ریلی