درب کرکره اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال

درب کرکره اتوماتیک زیر سقفی یا به اصطلاح امروزی سکشنال که از ترکیب پنل های رول فرمینگ فلزی گالوانیزه و یا آلومینیومی به مقاطعی با قطر  ۴ تا ۵ سانتی و ارتفاع ۵۰ سانتیمتری تهیه  می شود.

در عرض مورد نیاز برای پروژه ها با اندازه های مختلف برش خورده و کپس میشود و با استفاده از یراق آلات مربوطه مونتاژ و اجرا میگردد.

از خصوصیات بارز این سیستم قرار گرفتن آنها در زیر سقف و بی نیاز به فضای اضافی توپ کرکره ها و به دلیل استفاده سیستم از یراق آلات و فنر های کششی  تقویت کننده؛ این سیستم در زمان بی برقی به سهولت باز و بسته نیز می شود.

نصب درب کرکره زیر سقفی  یا سکشنال

درب اتوماتیک سکشنال یا درب اتوماتیک زیر سقفی در طرح و رنگ های متنوع و در ابعاد گوناگون و استاندارد یکی از بهترین راه حل ها برای محیط هایی هستند که محدودیت ارتفاع ، مانعی برای نصب دربهای معمولی می باشد.

نصب درب سکشنال یا درب زیر سقفی به علت استفاده از فنرهای بالانس که وزن اصلی پانل ها را بالانس می کند، ضمن تقلیل فشار وارده بر موتور سیستم، تردد نا محدود را برای این سیستم به ارمغان می آورد.

بدین ترتیب در مکان هایی که نیاز به درب اتوماتیک با تردد بالا می باشد انتظار می رود نصب درب اتوماتیک سکشنال یا درب اتوماتیک زیر سقفی با استهلاک کم و عدم نیاز به سرویس های دوره ای یکی از بهترین گزینه ها باشد.

همچنین به علت ساختار خاص پانل های درب سکشنال که در آن فوم پلی یورتان به عنوان یکی از اجزای اصلی داخل پانل شناخته می شود.

در مکان هایی که کاهش تبادل حرارت محیط داخل و خارج مورد نیاز می باشد، نصب درب سکشنال زیر سقفی به عنوان یک عایق حرارتی بسیار مفید نقش بسزایی در این حیطه ایفا می کند

قابل توجه اینکه بر روی پنل های این درب ها می توان به درخواست مجری اشکال هندسی مانند دایره و یا مربع  به اطلاع متناسب ایجاد نمود و در داخل آنها از شیشه های دوجداره یا تلق های پلی کربنات دوجداره استفاده نمود و بدینوسیله نور لازم را برای محیط فراهم نمود.

درب کرکره اتوماتیک زیر سقفی

مزیت درب کرکره زیر سقفی  یا سکشنال

از مهمترین مزایای درب های پارکینگی زیر سقفی یا سکشنال توانایی ایجاد درب های نفر در داخل آنها میباشد به گونه ای که این سیستم با داشتن یراق و لولای های مخصوصی ایم شرایط را بوجود می آورد که در قلب خود یک درب نفر رو برای سهولت در تردد را داشته باشد.

باید توجه داشت که به هیچ عنوان نباید زمان باز بودن درب های نفر رو از ریموت ها و یا کنترل بالابرنده  استفاده نمود و قبل از باز کردن فرمان دادن به سیستم حتما باید از بسته بودن درب اطمینان حاصل نمود.

لازم به توضیح است که در اغلب این سیستم ها سنسور هایی بر روی درب نفر رو قرار دارد که تا زمانی که درب نفررو بسته نباشد سیستم برای بالا رفتن عمل نمی کند.

با توجه به ضرورت استفاده از درب های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری انتخاب یک درب مناسب باید علاوه بر سهولت در استفاده، دارای کیفیت مطلوب و ظاهری زیبا، هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار باشد که این امر در این گونه درب ها به خاطر تنوع در رنگ و طرح کاملا امکان پذیر میباشد.

مزیت درب کرکره زیر سقفی  یا سکشنال پارکینگی جدیدترین و مدرن ترین درب های اتوماتیک حال حاضر در بازار ایران و جهان می باشند.

با درنظر گرفتن رویکرد و توصیه معماران و سازندگان در نهایت مصرف کنندگان هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی، درب کرکره زیر سقفی  یا سکشنال بهترین انتخاب برای اتوماسیون درب ورودی پارکینگ ساختمان به شمار می آید.

از مزایای درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی استفاده بهینه از حداکثر فضای داخل پارکینگ می باشد، در این سیستم کلیه پنل های درب به صورت اتوماتیک به زیر سقف پارکینگ می رود و حداکثر فضای که درب سکشنال اشغال می کند ۱۵ سانتی متر می باشد.

گالری تصاویر

درب کرکره اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال

پروژه های درب کرکره اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال