درب کرکره اتوماتیک سرعتی – های اسپید

درب کرکره اتوماتیک سرعتی یا های اسپید

در دو نوع پارچه ای و آلومینیومی تولید و اجرا میگردد که از موتور ها و تکنولوژی شرکت افا فلکس آلمان و  توسط نیروهای زبردست و تکنسین های ماهر شرکت آسان سازه مونتاژ و ارائه میگردد.

این سیستم به دلیل داشتن حسگر های بسیار ایمن و جعبه کنترل فول اتوماتیک و فول آپشن با مدار های (استاندارد اروپا) کنترل و این اطمینان را برای مصرف کننده گارانتی و تضمین می نماید؛ که با کوچکترین مانع در هر نقطه ؛ ایستاده و با همان سرعت به بالا بر می گردد.

مزیت درب کرکره اتوماتیک سرعتی – های اسپید

مزیت درب کرکره اتوماتیک سرعتی – های اسپید با بدنه از جنس پی وی سی (pvc) و طلق به دلیل جنس خاص، شکل آن و امکانات مختلف در اجرا امکان بهره‌ برداری گسترده در مکان‌های مختلف را دارا می‌باشد.

یکی دیگر از مزیت این درب‌ها این است که می‌توانند صدها بار در روز باز و بسته شوند بدون آن‌که استهلاک قابل توجهی داشته باشند.

این سیستم دارای برد مخصوصی میباشد که بر روی وسایل نقلیه پرتردد کارگاه ها نصب شده و با تعیین فاصله متریک از سیستم مرکز کنترل، تردد این وسایل را در کوتاه ترین زمان امکان پذیر نماید.

از دیگر امکانات این سیستم قابلیت نصب انواع سیستم های اکسس کنترل و  برد های مخصوصی می باشد که  امکان کنترل سیستم را از راه دور ؛ توسط اپراتور های مسلط به دوربین های کنترل تردد و  ورود و خروج انجام گیرد.

درب کرکره اتوماتیک سرعتی - های اسپید

نصب درب کرکره اتوماتیک سرعتی – های اسپید

نصب درب کرکره اتوماتیک سرعتی برای کارخانجات، محیط های صنعتی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها،  و کارگاه های با کاربری خاص میباشد که نیاز به حفظ و کنترل برودت دمای داخلی محیط کارگاهی دارند و تعدد تردد آنها باید با سرعت زیادی انجام بگیرد.

از درب کرکره های اسپید برای بهره وری بیشتر و جلوگیری از اتلاف انرژی، ذخیره سازی در سرمایش و گرمایش محیط و کاهش فشار، جلوگیری از ورود آلودگی، گرد و غبار، و همچنین از آلودگی موجود در هوا و نفوذ حشرات و جانوران موذی در انبارها و محیط کارخانه  و مراکز خاص با کاربری های تعریف شده بهترین گزینه میباشد.

نصب درب کرکره اتوماتیک سرعتی سرعت بخشیدن به کار و صرفه جویی فوق العاده در زمان می باشد و باعث افزایش راندمان کارکنان خواهد شد.

درب کرکره های اسپید قابلیت شستشو و ایزوله شدن را در محیط های بهداشتی همچون داروسازی و کارخانجات مواد غذایی دارد.

این درب ها به صورت رول آپ (چرخشی) یا فول آپ (کنار هم) جمع می شوند، طراحی این محصول به منظور جداسازی فضاهای داخلی و خارجی به گونه ای است که علاوه بر مجزا نمودن بخشهای مختلف به طور کامل، امکان عبور و مرور بسیار سریع و آسان را فراهم می کند.

گالری تصاویر

درب کرکره اتوماتیک سرعتی – های اسپید

پروژه های درب کرکره اتوماتیک سرعتی – های اسپید