درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه

درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه و یا کرکره گالوانیزه تک جداره پانچ دار و ساده ؛ محدب یا تخت؛ از  نام های دیگر این محصول در بازار های تجاری میباشد.

این گروه کرکره ها به خاطر قابلیت های ایمنی و امنیتی بالا” , و دید کامل داخل فروشگاه در نوع پانچدار آنها مورد تایید  سازمان های حفاظتی اماکن و نیروی انتظامی و دیگر سازمانهای وابسته می باشد.

از خصوصیات بارز کرکره گالوانیزه تک جداره محدب ساده و  پانچ دار یا کرکره گالوانیزه سوراخدار ضد حریق بودن آن و امنیت آن میباشد .

کرکره های گالوانیزه ضد حریق  از نظر ظاهر در ۴ طرح مختلف محدب و تخت و سوراخدار و(پانچ دار) و ساده  با ضخامت و استاندارد های متفاوت که در ادامه شرح داده خواهد شد ؛ ارائه می گردد.

نصب کرکره ضد حریق گالوانیزه

رنگ آمیزی این کرکره به درخواست مشتریان و کارفرمایان و مصرف کنندگان قابل انتخاب بوده و اجرای  رنگ آمیزی تمامی آنها از نوع  رنگ های استاتیک و رنگ کوره ای پادر کوتینگ میباشد که پس از زیر سازی و اسید شوری اجرا” ؛و  عمر بسیار بالایی در حفظ و دوام و زیبایی کار ایجاد می کند.

نصب درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه با انواع موتور های ساید و سنترال قابل اجرا و بهره برداری بوده و کلیه سیستم های کنترل و مدار های جانبی نیز بر روی برد های جعبه فرمان آن قابل نصب و اجرا میباشد.

این کرکره ها به خاطر قابلیت های ایمنی و امنیتی بالا امروزه دارای متقاضیان بسیاری  میباشد که از جمله آنها بانک ها و فروشگاه های طلا و جواهرات و عتیقه فروشی ها میباشد.

در نوع پانچ دار این محصول به دلیل دید کامل داخل فروشگاه مورد توجه مشاغل دیگر از جمله فروشگاه های خودرو  و مبلمان و لوازم خانگی و ورزشی و مشابه آنها نیز می باشد.

درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه
نصب درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه

مشخصات فنی درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه:

نوع درب : تک جداره

کاربرد :تجاری صنعتی خانگی (مسکونی)

جنس ریل پایین: استیل- گالوانیزه

جنس ریل راهبر: استیل – گالوانیزه

سیستم های فرمان : دکمه فشاری ؛ ریموت کنترل ؛ فتوسل ؛ حلقه مغناطیسی ؛هندل دستی ؛ سنسور رادار , سوئیچ طناب

نوع موتور : توبولار – ساید گیربکس  سامفی فرانسه- ساید زنجیری موسل ترکیه از کمپانی آلوسل

پوشش نهایی :  پودری الکترواستاتیک

کاور : فابریک مدل ذوزنقه پشت و رو گالوانیزه رنگی

گروه رنگ : سفید ؛کرم , آبی ؛ قرمز ؛ نارنجی  یا RAL   اختصاصی

دارای پنج سال وارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش موتور

قابلیت نصب انواع سنسور های بیومتریک

نصب به  سیستم  های مدیریت ساختمان (BMS)

نصب به سیستم اطفاء حریق و لامپ هشدار دهنده

توصیف محصول

درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه سری FG ، گروهی از درب های مقاوم به آتش هستند که در شرایط اضطراری پس از دریافت سیگنال از سیستم اطفاء حریق ، عمل می نماید.

گالری تصاویر

درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه

پروژه های درب کرکره اتوماتیک ضد حریق گالوانیزه