درب کرکره اتوماتیک طرح چوب

درب کرکره اتوماتیک طرح چوب دکورال با تنوع بسیار زیاد فروش کرکره دکورال طرح سنگ طرح چوب فیلم زینکهای دکورال برای طرح چوب و طرح سنگ و طرح های اختصاصی استاتیک با مقاومت و پایداری بسیار بالا.

امروزه با حضور تکنولوژی فیلم و زینک های استاتیک برای چاپ های بادوام و ضدخش بر روی صنایع آلومینیومی و ارتقاء تنوع و طرح ها و تکمیل دیزاین های ساختمانی از شاتر های آلومینیومی طرح چوب نیز برای کرکره های پارکینگ ها و پنجره ها با طرح چوب و سنگ استقبال خوبی به عمل آمده است .

به همین منظور آلبوم اختصاصی این شرکت به صورت تصاویر بسیار کامل و شفاف در این صفحه به نمایش گذاشته شده است.

نصب درب کرکره اتوماتیک طرح چوب

نصب کرکره های طرح چوب از نظر اجرا کاملا شبیه نصب کرکره های آلومینیومی معمول است و تفاوتی در اجرا ندارد.

فقط این کرکره های بنا به دکورال بودن رنگ آنها باید کلیه متعلقات آنها شامل ریل و کار و کاور های دوم روی ریل ها نیز از همین نوع رنگ پوشش داشته باشد.

کار های دوم معمولا کاورهایی میباشند که به صورت ال به طور جداگانه از ریل ها ساخته می شوند و پس از نصب ریل ها روی ریل هارا برای پوشش پیچ ها و سوراخ کاری ها با این کاور ها می پوشانند و زیبایی خاصی به محیط اجرا می دهد ضمن اینکه متعلقات نصب در دسترس نمی باشد و سازه را ضد سرقت می کند.

درب کرکره اتوماتیک طرح چوب

کاربرد درب کرکره اتوماتیک طرح چوب

کاربرد تیغه های این درب در واقع همان کرکره برقی آلومینیوم معمولی است که در ابتدا با رنگ الکترواستاتیک نزدیک به رنگ چوب به عنوان آستر رنگ آمیزی می شوند و سپس توسط ماشین آلات خاصی فیلم های طرح چوب بر روی تیغه های کرکره برقی آلومینیوم کشیده و فیت می شود.

نگران خش افتادن یا بلند شدن فیلم های طرح چوب درب کرکره اتوماتیک طرح چوب نباشید، بدترین شرایط آب و هوایی، گرما، سرما، تابش خورشید، یخبندان، شرجی و غیره هیچ گونه تاثیری روی کیفیت و دوام این نوارهای طرح چوب ندارد و با آسودگی می توانید از این تیغه کرکره های زیبای استفاده کنید.

کاربرد این گونه کرکره معمولاً برای کرکره برقی پارکینگ و کرکره برقی پنجره است ولی نصب آن به عنوان انواع کرکره برقی دیگر از جمله کرکره برقی مغازه، کرکره برقی سوله و حفاظ کرکره برقی درب ورودی ضد سرقت است.

کاتالوگ رنگ طرح چوب

پروژه های درب کرکره اتوماتیک طرح چوب