درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

کرکره های فروشگاهی سنترال کرکره های سنتی با موتور سنترال (ام سی)

درب کرکره برقی اتوماتیک مغازه و فروشگاهی در دهه گذشته بسیار متداول بوده و امروزه به دلیل خدمات آسانتر سیستم های جدید جای خود را به موتور های توبولار و ساید های زنجیری  یا ساید های گیربکسی آلمانی یا ایتالیایی داده است.

در این سیستم از شفت و کاسه فنر استفاده می گردید  فنر ها آلمانی و کاسه ها بلبرینگ داربودند.

درب کرکره برقی اتوماتیک کرکره مغازه و فروشگاهی دهه ها بدون نیاز به خدمات کار میکرد. شرکت ایزی رولاپ مفتخر است که هرچه در دو دهه گذشته از این سیستم نصب نموده بدون عیب و حتی یک مورد آن با خدمات شفت مواجه نگشته است.

ولی امروزه به دلیل سهولت در خدمات و تعویض آسان موتور اغلب مصرف کنندگان تمایل به استفاده از سیستم های ساید و یا توبولار دارند.

موتور های توبولار با تکنولوژی بسیار هوشمندانه اولین بار در شرکت مارانتک آلمان تولید و در سایز های 5 تا 60 نیوتن برای انواع پرده های رولاپ برقی تولید و استفاده گردید.

نصب درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

شرکت سامفی فرانسه با بدست آوردن این تکنولوژی و ارتقاء آن به موتور های 100 تا 300 نیوتن توانست این سیستم را برای انواع کرکره ها تا وزن 300 کیلوگرم ارتقاء دهد.

پس از آن یک شرکت چینی با نام دویا با استفاده از این تکنولوژی و پایین آوردن هزینه های تولید توانست بازار این موتور ها را به سمت چین برده.

و از آنجایی که شرکت های کپی کار در چین هیچ محدودیتی نداشتند امروزه این محصول با صد ها نام تجاری در بازار به فروش میرسد که اغلب از کیفیت در قطعات داخلی خوبی برخوردار نمی باشند.

شرکت آسان سازه برای اطمینان خاطر تمامی مشتریان خود به جهت پشتیبانی و خدمات کلیه محصولات موتوری خود را با 5 سال وارانتی تعویض ارائه می نماید و در این راستا از بهترین و به روز ترین محصولات استفاده و همواره در نوآوری و اطلاع رسانی نیز پیشقدم میباشد.

درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی
درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

قیمت درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

دو فاکتور اصلی در تعیین قیمت کرکره برقی موتور و تیغه کرکره است. ولی این به این معنی نیست که فقط با دانستن قیمت این دو مورد می توانید قیمت کرکره برقی مورد نیاز خود را تخمین بزنید.

درب کرکره برقی کرکره مغازه و فروشگاهی در واقع همان درب کرکره ای رول آپ معمولی است که به آن موتور اضافه شده است. نصب کرکره برقی اتوماتیک فروشگاهی از کرکره سنتی بالاتر است ولی به صورت برقی و با استفاده از ریموت کنترل بالا و پایین می رود.

درب کرکره برقی کرکره مغازه و فروشگاهی با توجه به کاربردهای مختلف از تیغه و موتورهای مختلف استفاده می کند، قیمت کرکره برقی نیز بسیار وابسته به همین دو فاکتور اصلی یعنی تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی است.

پرکاربردترین و بهترین نوع تیغه کرکره هایی که برای کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرند، تیغه کرکره آلومینیوم و تیغه شفاف پلی کربنات است.

گالری تصاویر

درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

پروژه های درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی