درب کرکره اتوماتیک ویلایی

درب کرکره برقی اتوماتیک ویلایی و یا کرکره پشت پنجره ای اغلب برای ویلا ها  با پنجره های عریض سفارش داده میشود از پر مصرف ترین نوع این سازه در ایران و جهان بعد از کرکره های فروشگاهی می باشد.

کرکره برقی ویلایی به دلیل قابلیت های بسیار زیادی که داراست ؛ امروزه جای خود را در بین انواع ساختمانهای ویلایی و مسکونی به جای حفاظ های آهنی که اغلب مانع دید ساکنین از فضای طبیعی باغ و باغچه می باشد را  باز کرده  و ساکنین ؛  از ترکیب آزار دهنده آهن و طبیعت که چشم را خسته میکند آسوده خاطر خواهند بود.

نصب درب کرکره اتوماتیک ویلایی

از خصوصیات این سیستم ایمنی ؛ و جلوگیری از کثیف شدن شیشه ها (زمان بارندگی و آلودگی هوا) و نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان و حفظ برودت داخلی ؛ برای زمانهایی که ساکنین حضور نداشته و از محل اجرا شده استفاده نمی کنند می باشد.

با اجرای سیستم موتوری و تجهیزات این نوع کرکره ها در جداره ساختمانها و پوشیده بودن آنها  ؛؛ این امکان فراهم می گردد که زمان بالا بودن سیستم  از وجود آن و یا نمای زننده سیستم های موتوری احساس بدی نخواهید داشت و به دکوراسیون و طراحی ساختمان ها نیز آسیبی نخواهد زد.

رول روکار و بالای پنجره

این روش نصب برای کرکره برقی پنجره ساختمان های ساخته شده مناسب تر است و دیگر مشکل قرارگیری رول کرکره برقی جلوی پنجره و کاهش نور وجود ندارد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در این روش جانمایی، رول کرکره برقی ۳۰ سانتیمتر بالاتر نصب می شود، مقدار تیغه کرکره مصرف شده نیز بیشتر است و اندکی قیمت تمام شده بالاتر خواهد بود.

درب کرکره اتوماتیک ویلایی

قیمت درب کرکره اتوماتیک ویلایی

برای نصب کرکره برقی پنجره، بالکن و امثال آن معمولاً سه مورد بیشترین اهمیت را دارد:

زیبایی و هماهنگی ظاهر کرکره برقی با نمای ساختمان

امنیت و ضد سرقت بودن تیغه کرکره برقی

خاصیت عایقی و عدم ورود نور، سرما، گرما و صدای محیط بیرون به داخل ساختمان

رول روکار جلوی پنجره:

این نوع نصب کرکره برقی ویلایی بدلیل اینکه زمانی که کرکره برقی بالا است، رول آن جلوی پنجره را می گیرد و نور ورودی به داخل کاهش می یابد، برای پنجره چندان توصیه نمی شود مگر اینکه آن را بالای چهار چوب پنجره نصب کرد و از کاور های فابریک به همراه کاپا فابریک چدنی استفاده نمود که زیبایی خاصی نیز به فضا می دهد و دیگر توپ کرکره  را که نمای زننده ای ایجاد می کند؛ نخواهید دید.

برخلاف پنجره با توجه به اینکه اگر بخواهیم کرکره برقی را برای بالکن نصب کنیم و نخواهیم رول آن بر روی دیوار خارجی ساختمان قرار گیرد گزینه مناسبی است با این تفاوت که برای بالکن می باید جهت رول کرکره برقی به سمت داخل ساختمان باشد .

حتما از کاور های دبل که پشت و روی کار را می پوشاند استفاده گردد که بسیاری از این دست توسط شرکت ایزی رولاپ ساخته و تحویل و نصب گردیده و رضایت کامل کارفرمایان و مشتریان و در نهایت مصرف کنندگان  را نیز جلب نموده است..

گالری تصاویر

درب کرکره اتوماتیک ویلایی

پروژه های درب کرکره اتوماتیک ویلایی