درب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی

درب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی اسلت فوم دار (کرکره های بی صدا)

این سیستم دارای موتور های پرتردد و بی صدا بوده و جنس اسلت های آن نیز به گونه ای طراحی و اجرا میگردد تا از حداقل صدا برخوردار بوده تا در زمان خاموشی و سکوت مزاحمتی در تردد ساکنین وجود نداشته باشد.

از دیگر پارامتر های این سیستم داشتن سیستم بک آپ و سنسور موانع و فلاشر هشدار دهنده میباشد و علاوه بر همه ی این ها  ؛  سنسور جداگانه نیز برای آنها طراحی شده که در صورت فرود درب بر روی اجسام بلافاصله در محل فرود ایست میکند حتی اگر  اجسام سبک و یا یک جعبه مقوایی خالی باشد.

موارد استفاده:

برای مکانهای پر تردد و پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود .

نصب درب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی

برای نصب و اجرای انواع درب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی به نکات مهمی باید توجه نمود که از جمله آنها قرار گرفتن توپی کرکره داخل باکس های استاندارد میباشد.

از مزایای استفاده از این باکس ها حفظ زیبایی محیط ؛ و تمیز نگه داشتن سطح شاتر ها و کمتر کردن صدای غضروف های آلومینیومی اسلت ها بر روی یکدیگر در هنگام باز و بسته شدن.

از دیگر نکاتی که بسیار باید زمان نصب درب های پارکینگی به آن توجه نمود قرار گرفتن شکل ریل ها و محل آنها در دیواره های جانبی میباشد که در صورت هر گونه برخورد وسایل نقلیه در هنگام تردد آسیبی به آنها نرساند و تداخل در حرکت اسلت ها داخل ریل بوجود نیاید.

نکته دیگری که در اجرای درب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی بسیار قابل اهمیت حائز اهمیت میباشد قرارگرفتن محل چشمی ها در مقابل یکدیگر و ارتفاع استاندارد آنها از سطح زمین و کاملا آب بندی کردن آنها و دقت در سیم کشی و انتخاب نوع کابل های رابط میباشد.

موتور ها در این سیستم مهم ترین نقش را ایفا می نمایند ؛ زیرا اگر در انتخاب موتور به تناسب تعداد تردد در ساعت پیک کاری سیستم دقت بعمل نیاوریم احتمالا با تداخل در تردد مواجه شده و با مشکلات عمده ای مواجه خواهیم شد.

از دیگر نکات مهم که در انتخاب کرکره رولاپ برای  پارکینگ ها باید در نظر داشت ارتفاع مفید یا نقطه فوقانی ایست کرکره میباشد که اگر این کار به دقت ملاحظه و محاسبه نگردد برای استفاده اتومبیل های شاسی بلند و یا متناسب با کار اجرا به مشکل بر خواهیم خورد .

نصب درب کرکره اتوماتیک پارکینگی

قیمت فروش درب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی

کرکره برقی پارکینگ باید از استانداردهای خاصی نیز برخوردا باشد لذا میزان استفاده و کارکرد این کرکره ها به مراتب بیشتر از کرکره های فروشگاهی و مغازه ای است . موتور کرکره برقی پارکینگی باید توان تحمل این حجم از کارکرد را داشته باشند .

انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ

برای کرکره برقی پارکینگ از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می شود، نکته ای که در انتخاب تیغه آلومینیوم  کرکره برقی پارکینگ بسیار حائز اهمیت است این است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده باشد.

تیغه کرکره های ساخته شده از آلومینیوم غیر استاندارد و ضایعات؛ هنگام چرخش صدای زیادی ایجاد میکنند و برای پارکینگ به خصوص در ساختمانهای جنوبی توصیه نمی شوند .

برای هماهنگی کرکره برقی ساختمان با نمای کلی ساختمان می توان از کرکره با رنگ های غیر سفید و یا کرکره برقی طرح چوب استفاده کرد.

در صورتی که ساختمان جنوبی است و نیاز به ورود نور به پارکینگ احساس می شود به صورت ترکیبی از کرکره برقی آلومینیوم و تیغه کرکره برقی پانچ یا ترکیب تیغه کرکره آلومینیوم و تیغه کرکره پلی کربن شفاف استفاده کنید.

گالری تصاویر

درب کرکره اتوماتیک پارکینگی

پروژه های درب کرکره اتوماتیک پارکینگی